Mapa myśli – roszczenia w razie wypowiedzenia umowy o pracę na czas nieokreślony

przez Kalina Jarosławska dnia 9 stycznia 2012

W ramach podsumowania postów dotyczących dochodzenia roszczeń w przypadku wypowiedzenia umowy o pracę na czas nieokreślony przedstawiam krótką mapę myśli. Mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie pomocą, jeżeli zastanawiasz się na złożeniem odwołania do sądu pracy.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Luiza Październik 29, 2014 o 21:27

Bardzo pomocna mapa – wyjaśniła mi jedną poważną wątpliwość. Ucieszyłoby mnie jeszcze, gdyby na mapie były zaznaczone finansowe konsekwencje wyboru różnych roszczeń (Czy, jeśli roczne wynagrodzenie przekracza 50 tys. zł, to roszczenie o przywrócenie do pracy jest płatne?)

Odpowiedz

Kalina Jarosławska Listopad 7, 2014 o 21:40

Za dużo możliwych scenariuszy, nie da się tego wszystkie zmieścić na prostej mapie myśli.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Porady on line

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Jarosławska Mońko Radcowie Prawni Spółka partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Jarosławska Mońko Radcowie Prawni Spółka partnerska z siedzibą w Sopocie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kjaroslawska@jmlegal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: