Porady prawne on-line

Witaj! Cieszę się, że odwiedziłeś/odwiedziłaś mój blog. Mam nadzieję, że wiedza i wskazówki, które tu zostawiłam, pomogły Ci zorientować się w Twojej sytuacji prawnej. Zapraszam Cię serdecznie, abyś tutaj wracał.

Musisz wiedzieć, że ten blog jest bardzo popularny. Przez wiele miesięcy czerpałam z kontaktu z Tobą wiele radości, pomagając Ci tutaj całkowicie bezinteresownie. Jednak pewnego ranka w skrzynce pocztowej znalazłam tak dużo zapytań, że gdybym chciała na nie wszystkie odpowiedzieć solidnie i profesjonalnie, przez cały dzień nie robiłabym nic innego. I wtedy właśnie zrozumiałam, że nie mogę i nie powinnam pracować w ten sposób, bo przecież oprócz tego, że Ci pomagam, mam jeszcze wiele innych ważnych obowiązków i muszę utrzymać moją kancelarię.

Po namyśle postanowiłam, że nadal nieodpłatnie będę dzieliła się moją wiedzą i doświadczeniem, ale tylko w ramach wpisów na blogu.

Jeżeli więc zadajesz mi pytanie w swojej indywidualnej sprawie, chcę, żeby wiedział, że decydujesz się na płatną usługę. W podstawowej wersji obejmuje ona ustną konsultację (telefoniczną bądź osobistą na spotkaniu w kancelarii), bez szczegółowej analizy dokumentów. Opłaty za inne usługi, np. ocenę szans na wygraną w sądzie, ustalane są indywidualnie i zależą od stopnia skomplikowania Twojej sprawy.

Jeśli chcesz, możesz mi powierzyć swój problem, a ja się z nim chętnie zapoznam i dokonam wyceny. A wtedy Ty będziesz mógł/mogła zdecydować, czy chcesz z mojej pomocy skorzystać.

Możesz na przykład skorzystać z tego prostego formularza i opisać mi wszystko dokładnie:


Twoje imię:*

Twój email:*

Temat:

Wiadomość:*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni Spółka partnerska moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni Spółka partnerska z siedzibą w Sopocie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kjaroslawska@jmslegal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

W odpowiedzi otrzymasz wycenę porady wraz z informacją o kolejnych krokach.