Prawo w internecie – nie tylko prawo pracy

przez Kalina Jarosławska dnia 19 lipca 2014

Mamy takie czasy, że wszystko można znaleźć w internecie.

Również porady prawne praktycznie z wszystkich dziedzin prawa. Jednak trzeba do nich podchodzić ostrożnie. Czasem bowiem ciężko jest oddzielić informacje właściwe od szkodliwych bądź niezgodnych z prawem. Pisałam o tym m. in. w poście Wypowiedzenie – ziarna i plewy w internecie.

Blogi takie jak ten, pisane przez prawników zajmujących się określonymi zagadnieniami, specjalizujących się niekiedy w bardzo wąskich kwestiach, pozwalają na uzyskanie rzetelnej i informacji prawnej.

Co więcej, teraz nie musisz szukać każdego bloga osobno, ponieważ wszystkie one dostępne są poprzez serwis LexMonitor, w którym publikowane są linki do najnowszych artykułów, a sortowanie blogów według tematyki (praca, medycyna, rodzina, nieruchomości) pozwoli Ci szybciej dotrzeć do poszukiwanych wiadomości.

Prawda, że to wygodne? 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Porady on line

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni Spółka partnerska Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni Spółka partnerska z siedzibą w Sopocie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kjaroslawska@jmslegal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: